Bilinen bir gerçektir ki, yaz hamileleri diğer sezon hamilelerine göre biraz daha zorlanabilir. Ancak moral bozmaya hiç gerek yok!

Şu bir gerçek ki, enerjik görünmeniz tamamen sizin elinizde. Vitamini bol sebzeler, meyveler ve su enerjinizi yerine getirmeye yetecek de artacak bile.

Ancak asıl enerji kaynağınız yine tamamen görsellikten geçiyor. Dayanılmaz yaz sıcağında saçlarınızı öylesine tepeden toplamış, sıfır makyajınızla kendinizi sokaklara atmış olabilirsiniz…

Stiliniz yerindeyse, keyfinize laf diyecek yoktur! Peki, yaz aylarında rahat etmenin aynı zamanda stil sahibi olmanın yollarını biliyor musunuz?

İşte yaz hamilelerine özel bir kaç stil örneği…

2015 ilkbahar-Yaz koleksiyonu, rengarenk desenlerin, egzotik renklerin ve sportif baskılı parçaların ön planda olduğu çok dinamik ve modern bir görünümle anne adaylarına eğlenceli bir yaz gardırobu sunuyor.

hamile giyim 1

 

Koleksiyonda 1950’lerin elbiseleri, asimetrik formlu tunikler, romantik çiçek desenler, bohem formlu elbise ve üstler, maksiler, güpür ve keten kumaşlar öne çıkıyor. Renk olarak ise doğal renklerin yanı sıra neon pembeler, turuncular, sarılar ve maviler kullanılmış.